1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nick CS ~ PSD

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Liridoni, 2 Prill 2012.

 1. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ky eshte posaqerishte per KONTERASHAT :p !
  Ja si duket :
  [​IMG]
  Shkarko :
  <a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/?p4qzuhawjaduh11" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mediafire.com/?p4qzuhawjaduh11</a>
   
 2. harbin

  harbin Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shum Dobt .. Ke mujt shum ma mir bro ... tungiii :)
   
 3. BasicHawk

  BasicHawk Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  Dizajni shume dobet po ashtu edhe teksti ..
  Gjithsesi suksese.
   
 4. ValonnMehmeti

  ValonnMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  266
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mu pom duket qe eke dhon minimumin nga vetja, ke mujt shum ma mir tekstin veq prerjen e paske bo mir deri diku tjerat jo valla :S SUksese
   

Shpërndaje faqen

Loading...