1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Niche e website Molla

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga bekim98, 12 Qershor 2020.

 1. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Molla grup osht distributor i autorizuar i apple ne gl per produktet origjinale te apple . Kjo ke sa per domain ,
  kshtu ideja e mire po boni postimet shqip pra masi e ke domain shqip edhe postimet shqiptare . se amerikani se din qe bolla osht apple .
  Suksese
   
  bthaci pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...