1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Ni program per 3D shpia

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 12 Qershor 2019.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,042
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  163
  Pom duhet nje program qe muna mi bo katet e banesav 3d per mac , mth prej naltit si interier dizajn a ku po di si kta qe shesin banesa qe i qesin prej nalti besoj pe kuptoni , qe dini nej njo full me torrent a ku ta di flm
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  programe per arkitekture?  keto me posht qarkullojne ne internet

  sketchup
  archicad
  chief architect
  autodesk
   
  getrich pëlqen postimin.
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,042
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  163
  Flm i kam disa prej ktynve po e kom pas edhe njo qe e bojshe shume thjesht 3d edhe kualiteti ishte super ,
  vetem planin 2d e bojshe dhe e kthejke 3d , masnej e mobilojshe
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,658
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  si kjo ?
  TurboFloorPlan Home & Landscape
  RoomSketcher
   
  getrich pëlqen postimin.
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,042
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  163
  kshtu diqka po te jet full bro
   

Shpërndaje faqen

Loading...