1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nhim Per mi ble pajistjet

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga getrich, 13 Qershor 2017.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Psh nese une e blej ate ring apo si po i thojn dikun 2k euro, pastaj qka m duhet tjeter ,
  ni ekran a lidhet ndrejt me ekran , pastaj si duhet me e rregullu sistemin qe mining me bo , si dalin parat ne wallet timin , a mundet dikush mem tregu detaj ju faleminderit shume .
   
 2. VaaL

  VaaL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  23
  Mfal ku e ke gjet at rig 2K?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  prej nje te njofshmi , po leje ringun nese ke njohuri per qka veta pergjighu vlla
   

Shpërndaje faqen

Loading...