1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Ngjyra e tekstit i zi ne PC

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 7 Maj 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje!

  Kisha nje problem tek ngjyra e tekstit te programeve ne desktop qe eshte e zeze: FOTO

  Si mund ta kthej ne ngjyre te bardhe?
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Vendos nji wallpaper te bardh dhe done :cool:
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  mire e ke ti deri sa te gjej nje zgjidhje :)
   
 4. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shiqo ketu

  Code:
  https://youtu.be/On_cm7nFCgc
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...