1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ngarkimi i filmave me titra

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Joker111, 14 Shtator 2020.

 1. Joker111

  Joker111 Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  U kame vendosur disa filmave titrat dhe i kame uploduar ne voe.sx por kur i hap nga linku i voe filmi del pa titra. Di dikush ku eshte problemi ?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  343
  Cfare formati i ke ngarkuar filmat?
   
 3. Joker111

  Joker111 Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  I kam ngarkuar ne mkv
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nese don me i ngjit titrat ne filem, te sugjeroj te perdoresh ffmpeg ka shume opsione dhe eshte shume i shpejte
   
  miraxh pëlqen postimin.
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ky eshte problemi. Ngarkoi mp4 ose avi
   
  miraxh pëlqen postimin.
 6. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mesaduket ti nuk i ke bo encoding fare titrat ne video, por ty te dalin kur shikon filmin ne vlc, hape filmin ne player tjeter dhe shikoje ske montuar gje.
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...