1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nga tja nis per tu ber IT

Tema tek 'IT Kualifikime' e hapur nga rubinelezi9, 11 Qershor 2017.

 1. c0d3r11

  c0d3r11 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk e kisha qe tja nisi direkt me python per web thjesht thash qe me python mund te besh gjithcka ne IT
   
 2. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Nuk ja paske iden fare se cfare mund te behet ne boten e IT
   
 3. c0d3r11

  c0d3r11 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  As ti me sa duket nuk ja paske iden python cka osht po mos tdalim prej teme se kshu jan rregullat ne forum
   
 4. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Meqe nuk dashke te dalesh nga tema atehere meso Python qe te besh gjithcka ne boten e IT :D
   
 5. c0d3r11

  c0d3r11 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  A ke hy ntem per ti pa tjert a din te programojn ne python apo me ndihmu ate qe e ka hap temen, shof qe sdi fare rreth python dhe vazhdon akoma as un jo sjom expert ne python po ca gjona i di qe me te mund te besh cdo gje ku edhe me ket gjuh mund te kodosh nje skript ne raspberry pi qe te hapi garazhdin e makines vetem me nje click, imagjino cka tjeter :D
   
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Html dhe css duhen mesuar ne fillim.
  Te tjerat jane per me vone.
   
 7. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ate i sugjerova atij qe kishte hapur temen. ;)

  Sent from my VOYAGER2_DG310 using Tapatalk
   
 8. Avioni

  Avioni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nisja nga Html
   

Shpërndaje faqen

Loading...