1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

New PC Game MOD Yu-Gi-Oh

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Alkeo, 24 Gusht 2017.

Tags:
 1. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje itShqip
  Per te gjithe te apasinuarit pas Yugit dhe lojrave strategjike mberriti nje MOD i ri (100% made by me)
  Plz rate 1-10
  Yu-Gi-Oh! Power Of Chaos - Power Of Wolf MOD


  loja origjinale esht:


  Linku per ta shkarkuar:
  https://dropapk.com/kcy7q46rl7on

  P.s:tani un e krijova kte mod mu deshen gati 2-3muaj kohe,por prb esht tek audienca, di ndonjeri ndonje faqe te ti bej upload dhe ta shikojne shum persona,qe te pakten gjithe ajo lodhje mos te shkoje kot

  Faleminderit
   
 2. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  tkisha sygjeru me shti n playstore edhe pse kushton mdoket 25$
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  esht loje per pc jo per android
   
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ti e ke bere (programuar lojen ) ?

  Nese jo, nese je me te vertete 14 vjeç te sugjeroj te fillosh pak nga pak programim lojrash me Java ne 2D dhe me pas pse jo ne C++.

  E ke moshet e duhur edhe pse nuk mund te mos kuptosh gje sipas eksperiences qe do te mbledhesh kur te rritesh 20 vjeç, i zgjedh problemet me lehte.
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  loja origjinale esht tek videoja e 2-te ndersa videoja e pare eshte loja qe kam modifikuar un, kam pare shum mod ne internet te kesaj loje dhe thash pse jo te beja dhe un nje mod te tille,ndesa per sa i perket programinit as nuk ia kam idene fare se nga i fillohet,kam kerkuar ne yt.google how to create a game por asnjera nuk me ka sherbyer
   
 6. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mos fillo how to create game.

  Fillo me learn java, learn C etj...

  Nese nuk ke nivel te mire ne anglisht fillo me video ne YT
   
 7. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  ok flm
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 8. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  3 muaj dhe tani mendon per audjencen :confused:
  Mund te beje gjera me serioze dhe me te mira me 3 muaj kohe.
   
 9. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  po un 30min-1or ne dit u merrja me kte prandaj u zgjat aq shum,cfar gjeje me te mir mund te beja psh.?
   
 10. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  1 or ne dit mund te filloje me html, css pastaj te vazhdoje me bazat e php, bazat e java etj.
   
  Alkeo dhe urankajtazi pëlqejnë postimin.
 11. Kaneki

  Kaneki Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Do te komentoj me tamam kur ta testoj lojen si nga ana qendrueshmerise dhe e grafikes ne cilesi. Me behet qefi qe dikush qe flet shqip merret me MODe dhe e kam kerkuar goxha kohe me para por skam gjetur. Nejse, spo te mbaj me llafe po qe po deshe suport nga une ke goxha nese do te shperndash apo te besh hosting diku dhe ti mbash linket gjalle. Nqs merr vesh GOXHA MIRE nga MODi i lojes me thuaj sepse kam disa sugjerime per ndryshime qe nuk i kam pare nga MODera te tjere te cileve ua kam pare punen dhe ua kam shperndare sa kam mundur.

  Shpresoj qe edhe se komentoj 2 vjet me vonese dikush e sheh ket komentin :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:
   
  Erion024 pëlqen postimin.
 12. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  komentin e shof pa merak :p por smerrem me me kto tani jam fokusuar ne programim dhe youtube
   

Shpërndaje faqen

Loading...