1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[NEW] GameTracker Albania

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga DardanDaci, 8 Tetor 2019.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  813
  Pëlqimet:
  518
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje

  Se fundmi kam perfunduar edhe kete projekt GameTracker Albania qe sherben per listimin e game serverave (Shqiptar) per momentin listimi behet ne menyre manuale pra me kerkesë dhe pastaj listohet ne faqe.
  Gjithqka eshte pa pagese dhe skam asnje lloj perfitimi , e kam pare se ka te tille qe perdorin serbet dhe po i zhvatin shqipet me para permes boost ranking , mund ta perdorni kete qe eshte pa pagese tek e fundit lojra jan pse duhet te paguajm per rankim ne faqe te serbve ?

  Faqja eshte: https://gametracker.al , pres ndonje syjgerim prej lojtarve edhe gjithkujt tjeter pres edhe ndonje ndihme nga ju kush eshte i intreresuar qe mendon se mundet me u integru diqka ne faqe apo qfar do lloje sygjerimi.

  Ju ftoj ta shperndani faqen me shokët tuaj , poashtu nëse ka te interesuar dikush qe e menagjon faqen do ja kisha dorzuar menagjimin pasi qe un skam koh te merrem me shume , vetem se e kam krijuar per te dhene kontributin tim.
  Ka te integruar Follow sistemin qe antaret mund ti ndjekin antaret tjere poashtu dhe mesazhet etj.
  Nje screen se di duket profili i nje antari
  [​IMG]

  Qdo te mire
  Dardani
   
  Universal dhe bofy pëlqejnë postimin.
 2. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  eshte shum mir , me fal qe pote pyes po desha te pyes se me cfar e punove
   

Shpërndaje faqen

Loading...