1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[NEW] GameTracker Albania

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga DardanDaci, 8 Tetor 2019.

1. DardanDaci

DardanDaci Anëtar i Njohur

Postimet:
    686
    Pëlqimet:
    412
    Pikë nga trofetë:
    143
    Pershendetje

Se fundmi kam perfunduar edhe kete projekt GameTracker Albania qe sherben per listimin e game serverave (Shqiptar) per momentin listimi behet ne menyre manuale pra me kerkesë dhe pastaj listohet ne faqe.
    Gjithqka eshte pa pagese dhe skam asnje lloj perfitimi , e kam pare se ka te tille qe perdorin serbet dhe po i zhvatin shqipet me para permes boost ranking , mund ta perdorni kete qe eshte pa pagese tek e fundit lojra jan pse duhet te paguajm per rankim ne faqe te serbve ?

Faqja eshte: https://gametracker.al , pres ndonje syjgerim prej lojtarve edhe gjithkujt tjeter pres edhe ndonje ndihme nga ju kush eshte i intreresuar qe mendon se mundet me u integru diqka ne faqe apo qfar do lloje sygjerimi.

Ju ftoj ta shperndani faqen me shokët tuaj , poashtu nëse ka te interesuar dikush qe e menagjon faqen do ja kisha dorzuar menagjimin pasi qe un skam koh te merrem me shume , vetem se e kam krijuar per te dhene kontributin tim.
    Ka te integruar Follow sistemin qe antaret mund ti ndjekin antaret tjere poashtu dhe mesazhet etj.
    Nje screen se di duket profili i nje antari

Qdo te mire
    Dardani

bofy pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...