1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Network adres translator. Port adres translator

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga Eldi, 9 Dhjetor 2019.

 1. Eldi

  Eldi Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ju lutem a mund tma shpjegoj dikush hollesisht NAT dhe PAT.
  Flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...