1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje netflix probleme?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga reflect1, 12 Janar 2018.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  641
  Pëlqimet:
  135
  Pikë nga trofetë:
  73
  A je tu perdor proxy ose adblcok fiki se nje nga keta e ka fajin.
   
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  asnjeren.
   
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  641
  Pëlqimet:
  135
  Pikë nga trofetë:
  73
  Provoje njeher me tel
   
 5. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  641
  Pëlqimet:
  135
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ndoshta perdor ip statike duhet vendosur automatic ne settings e cartes se wifit ose ethernet ne protokollin ipv4.

  https://help.netflix.com/en/node/53047
   

Shpërndaje faqen

Loading...