1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Netflix Account

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga aRy., 13 Shkurt 2016.

 1. aRy.

  aRy. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  547
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  a ka far djali tmir me bo share nje netflix account me mu? se spo rrihet pa to flm.
   
 2. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,085
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  113
  Perdor karten tende te kreditit dhe merr 1 muaj falas netflix. Nuk ma merr mendja qe del dikush vullnetar qe ta beje nje account share me ty pasi mbi te gjitha ne netflix ruhen edhe payment methods dhe ku i dihet mund te besh upgrade pa dijenine e personit qe e ka account... Gjeja me e mire eshte qe te marresh periudhen trial for free...
   
 3. aRy.

  aRy. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  547
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  ore ate periudh e kam kry, po fatmirsisht nje antar doli zemergjere dhe me dha nje llogari te nje personi te huaj duke thene qe te mos nderroj asgje ne User Settings gje qe nuk me intereson dhe i qendroj fjales, kerkesa ime ishte netflix and chill :p
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 4. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Llogari e vjedhur. Tipike.
   
 5. gegu

  gegu Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me kontakto ne pm
   
 6. elliii

  elliii Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  edhe o tu m'vyjt njo qe ka najnjo kontakt PM
   
 7. aRy.

  aRy. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  547
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  analiz e qelluar aplaus.
   
 8. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Prandaj nuk zhvillohet shqiperia
   
 9. Artiol

  Artiol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kush do une shes.
   
 10. gegu

  gegu Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ne ckuptim?
   
 11. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Sepse nuk qarkullon paraja, njerezit nuk mendohen si te optimizojne kohen per te fituar me shume, por mendohen si mund te vjedh
   
 12. gegu

  gegu Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ti ke te drejte ne nje ane,por cfare hyn shqiperia ne kete rast,ne cdo vend te botes ekziston deshira me pas gjerat falas,mjaft te hysh neper forume te huaja te lusin per te shitur account te ndryshem,kemi plot gabime por pakten mos u kap ne kete aspekt :)
   
 13. aRy.

  aRy. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  547
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  Përshëndetje, llogaria qe e ndau antari me lartë me mu sapo skadoi, kështu që tema hapet përsëri, pasi që ende kërkoj një të tillë, kush mundet me nda le tme kontaktoje ne PM.
   
 14. emigrant

  emigrant Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje te nderuar antar te itshqip !!
  Nese dikush ka ndonje account aktiv per Netflix brenda mundesive te me dergoj ose adresoj diku !!
  ( PM ju lutem)
   
 15. gina

  gina Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Prsh kush ka ndonje account aktiv per Netflix brenda mundesive te ma dergoj ne inbox flm :)
   
 16. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  321
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  Keta lloj anetaresh qe deformojne karakterin e tyre, duke u servirus i femra qe te perfitojne dicka falas ose vjedhur, duhen larguar nga forumi, skane asnje proktutivitet e vlere forumit.
   
  Aldi1234, gina, Gevio dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 17. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  477
  Pëlqimet:
  136
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mereni metoden per tmar acc netflix -_-
   
  Universal pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...