1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Netedy LOGO 2017

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga cHaosSs:=), 24 Gusht 2017.

 1. cHaosSs:=)

  cHaosSs:=) Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  33
  [​IMG]
   
  Universal pëlqen postimin.
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm plako
   
 3. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese mundet dikush tjeter me dizanju edhte i mirepritur.
   
 4. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  394
  Pikë nga trofetë:
  133
 5. OkeyFriends

  OkeyFriends Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  @cHaosSs:=) te kisha sugjeru me e ndru fontin dicka qe eshte me e lexuare dhe me e thjesh :)

  @urankajtazi Drop Shadow sti len gjeret me qen te qarta ne Logo Design
  do kisha then se ma shum e ke ber ne form te Wpp e jo si Logo...
   
 6. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  394
  Pikë nga trofetë:
  133
  @OkeyFriends
  ky ka qen qellimi :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...