1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Nese mundet me me ndihmu ndonjeri

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga eduart elezaj, 4 Tetor 2017.

 1. eduart elezaj

  eduart elezaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ka ndonje program qe mund te shkruash siper videos
  prsh videot qe hedh ne fb ti vej emrin tim mos te ma vjedhin?
   
 2. Best Answer:
  Post #3 by Popis, 4 Tetor 2017
 3. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  SonyVegas,Camastia
   
 4. Popis

  Popis Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Best Answer
  Ty te duhet (watermark). E ke free software bulkwatermark. Kjo esht qe me mbrojt videon tende me shkrim. Ndersa sony vegas e te tjera programe jan per video editim.
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,309
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Provo dhe format factory është një program që bën konvertim, vendos një logo ose një shkrim aty.
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,705
  Pëlqimet:
  1,187
  Pikë nga trofetë:
  243
  dhe këto mund ti përdori për watermark
   
 7. Popis

  Popis Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Gjithsesi mund ti perdor per watermark edhe keto, mire po deshta me ja bo pak ma leht keti shokut. Se vegas eshte i komplikuar kogja gjithashtu dhe adobe Family. Sidomos per nje fillestar. Po e them qe eshte i komplikuar per arsye se i njoh shum mire keto programe nga qe dhe jam i ketij profesioni Film Editor. Nese dicka keni nevoj rreth ketij profesioni me beni pyetje dhe do te ju ndihmoj pa pritese.
   
  boom3rang dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 8. eduart elezaj

  eduart elezaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit Cuna do i provoj keto ishalla kam sukses...
   

Shpërndaje faqen

Loading...