1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Nese mund te me ndihmoni ... ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 30 Mars 2019.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nese mund te me ndihmoni, kam disa oferta nga disa kompani lokale , se fundmi me eshte ofruar te krijoj nje website per nje kompani agjensioni, per veti kam krijuar me dhjetra website por per tjeter kend jo, dhe dashta te dije se sa ti kerkoj ati agjensionit ku aty te futet domain , hosting per 1 vite si dhe theme gjithashtu edhe support besoj se paku 3 muaj nuk kam iden qfare cmimi te kerkoj ???
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,222
  Pëlqimet:
  740
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese do e punosh ti te gjitha fillo nga 500€
   
  aimilius pëlqen postimin.
 3. aimilius

  aimilius Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  38
  Krijimi i faqes + domaini + hosti + suporti (kete beje per 1 vit)
  500 mire me duket
   
 4. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Starter - 400$
  Medium -700$
  Premium (kompani ,universitet , emaile menaxhim databazë ... 900$
   
  aimilius pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...