1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Nese bllokoj disa shtete ne faqe a ndikon ne Adsense?

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga clusterphys, 22 Qershor 2017.

 1. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  733
  Pëlqimet:
  210
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje, nuk e di nese eshte i qarte titulli, por meqe kam traffic te mire nga google, doja te bllokoja disa shtete si psh Pakistan, Algjeri etj, a ka ndonje rrezik per ban nga Adsense, ka kush ndonje eksperience te tille. Flm
   
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  616
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  88
  Gabimi ma i madh osht nese i mbyll shtetet vetem humb pare edhe viewsa zdo te kisha preferu me i blloku edhe pse sa i perket rregullores te google kjo nuk paraqet ndonje problem
   
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  733
  Pëlqimet:
  210
  Pikë nga trofetë:
  73
  po cfare paresh aman nje klit te algjerise apo marokut me keq se albania te ulin cpc fare
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,243
  Pëlqimet:
  1,245
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk paraqet ndonje problem, vetem cka i redukton shikimet dhe te ardhurat.

  PS: Tema bartet ne sektorin e duhur, te lutem qe heres tjeter te postosh aty ku duhet.
   
 5. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  nuk ta ul cpc thjesht merr pak po jo se te ul te pergjithshmen. ato i ke plus ske pse i bllokon kot
   

Shpërndaje faqen

Loading...