1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë NeoSmart Easy Recovery - Windows 11 Recovery Disc

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 9 Janar 2022.

Tags:
 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,209
  Pëlqimet:
  1,567
  Pikë nga trofetë:
  243
  Easy Recovery Essentials është zgjidhja me vetëm një klik nëse kompjuteri juaj Windows nuk fillon më pa gabime dhe nuk keni më akses në të dhënat tuaja
  [​IMG]
  Code:
  https://neosmart.net/EasyRE/
  [​IMG]
   
  Last edited: 9 Janar 2022
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...