1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Nej website t fort ose app per views minutes

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 18 Maj 2019.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  Pom duhet sa per test ndonje web i fort qe sherben me marr views yt , edhe subs ndonje qe e perdorni edhe ju qe osht pak ma i mire , linkat ketu ose ne pm falminderit
   
 2. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nese je i interesum ne ket lloj servisi mundesh me mkontaktu ne PM.
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  PM
   

Shpërndaje faqen

Loading...