1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ne lidhje me Paypal, shteti Slovenia

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arnity, 11 Shkurt 2016.

 1. arnity

  arnity Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  E kam nje paypal te hapur qe nje vjet a dy dhe gjate hapjes e kam zgjedh shtetin sllovenin jo shqipnin tash sot kur e bona link me card raiffaisen visa electron niher ma pranoj e morra pinin prej bankes e futa e krejt kur deshta me bo withdraw sma lejoj edhhe mu bo paypali limited ma kerkoj foto te id edhe perseri me lidh me kart , foton e id e qova osht ne progress por kur tentova me lidh apet karten spo ma lejon i thirra raiffaisen bank mthan ktu pe qet qe nllogari ski mjete tmjaftushme po un i kom deponu dy euro dhe ma merr menja masi heren e pare e dergun kodi ka mujt mu bo transaksion, a kom gabu qe jom munu meniher me bo withdraw prej paypali hala pa u bo 24 or qe u aktivizu a qa?
   
 2. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  sa vjet i ki pas kur e ki qel ?
   
 3. arnity

  arnity Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Aj so problem sa vjet i kom pas po kom gabu
   
 4. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Bash qaty osht problemi un qeshtu e kom qel kur i kom pas 16 vjet edhe kur i kom ba 18 e kom lidh kartelen mka qit me verifiku , tani ma paten limitu nuk mujsha me hek kartelen , i kontaktova supportin ata mthan me mshell at acc edhe me qel njo tjeter.
   
 5. arnity

  arnity Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  une nuk po muna me lidh kartelen qatu o problemi jo me terhek, un po pys a e ka najkush me paypalin e hapun me shtet sllovenia edhe a i funksionon
   
 6. arnity

  arnity Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A din najkush???
   
 7. 01kujtimi01

  01kujtimi01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Un e kom pas t'njejtin problem, e pata hap PayPal para 3 vitev, vitin e kalum e pata lidh me raifaisen edhe mas do ditve ma kan limitu accountin... Ju kom dergu dokumente (ID, lejen e kerrit, certifikat vendbanimi) me fax, me email, kom kontaktu n'tel me ta po sma kan kthy per shkaqe sigurie, kartelen nuk munesh me bo delete masi acc e ki t'limitum e as acc nuk mun me mshel... Un per veti e kom thirr banken e kom lajmru kartelen si t'pavlefshme ose t'humbur edhe e kom mar njo t're mas 2 jave...
   
 8. arnity

  arnity Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Karta vet mu ka bo delete prej paypalit une se kom bo vet, edhe amuna me lidh ket kart me naj paypal theter masi me kta spom bon. A e ki pat shtetin sllovenia edhe ti apo
   

Shpërndaje faqen

Loading...