1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

NE LIDHJE ME PARET NE TELEFON

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Ardian Babloki, 20 Mars 2020.

 1. Ardian Babloki

  Ardian Babloki Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje kam nje nr telefoni - TELEKOM MK , kam mbushje ati pare si mund ti nxjerr ti marrr cash , ose a mund me ato pare te paguaj ushqim ose veshje ndokund , flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...