1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje ne lidhje me kete kurs web development

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga RexhepS, 16 Tetor 2019.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje kisha dasht nje mendim te juajin qe a ja vlen me viju kete kurs apo jo a?
  sepse ne fakultet kam mesu pak html css bootstrap mirpo jo edhe aq mire dhe thash mej forcu bile edhe pak njohurit ne web development
  sepse ne fk kam mesu pak edhe c# dhe tani ne vitin e dyte kom me vazhdu prap ne programim i orjentuar ne objekte?
  http://www.tick-ks.com/pako-profesionale-ne-web-development-3/
   
 2. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  43
  Jo nuk ja vlen ! Nese veq deshiron me shku ne kurs, zgjedh ne mes te Cacttus, ICK ose AUK !
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  faleminderit per pergjigje rrespekt
   
 4. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mos rasisht e dish a njihen jasht kosoves kto kurse t ktynve se kom ndegju qe te ni kompasnis njihen po ciles spe di sakt ?
   
 5. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  43
  Nese ka najnjo qe njihet jashte po menoj qe kish me qene ICK, po mos u fokuso ne ate se a njihet apo jo. E rendesishme eshte qe ti me i marr njohurit, me pasuru CV-n e pastaj nese ti e mbron ate CV, nuk ka rendesi ku i ke mesu ! Une nuk te kisha preferu me shpenzu, provo me tutorials ne Pluralsight ose Udemy !
   
  aRdiiaN dhe reflect1 pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...