1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Ne lidhje me Instagramin per following?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 11 Dhjetor 2019.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Përshëndetje! :)

  Që dje provova te fshija me programe disa "following" tek
  Instagrami im, por direkt ma jepte "Action Blocked" dhe asnje following nuk u fshinte!

  Mos valle ka bere Update Instagrami qe mos te pranoje lidhjet me
  programet e "Unfollowers For Instagram" apo cfare se nuk po e kuptoj? :(

  (Kam perdorur deri tani mbi 8-9 programe dhe asnje rezultat.)
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by RexhepS, 11 Dhjetor 2019
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Best Answer
  po je blocked per momentin smundesh as me program as pa program kur te heket blloku mundesh deri 200 mi hek por pastaj deri pas 6 oreve nuk mundesh mo sepse prap te bllokon kshtuqe ma mir e ki mi hek vet manual ka 200 qdo 6 or edhe i ik bllokit
   
  miraxh pëlqen postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Nice dhe kshu amo nuk dallohet se kush tka heq qe ta heqesh xD
   
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  mir e ki po heki prej programit amo manual prap jo automatik sepse sbon mi hek shum shpejt se fill te detekton
   
  miraxh pëlqen postimin.
 6. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Flm Shumee :)
   
  RexhepS pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...