1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ne lidhje me hashflare.io

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga wolf_mc12, 25 Dhjetor 2017.

 1. wolf_mc12

  wolf_mc12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje antare,

  Jam interesuar me investu 1000 USD, ne hashflare.io , por nuk kam iden si funksion dhe a ja vlen, Me ble mining online ne kete faqe hashflare.io dhe a ka leverdi cilen paket me ble?
   
 2. VaaL

  VaaL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  23
  Mos gabo more, cloud mining krejt mashtrime jon. 1000€ ma mir blej bitcoin edhe kqyre si boss ka rritet
   
  wolf_mc12, enneaa dhe Mentorgh pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...