1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ne instagram shikimet viewsat fotot e storieve ma heret pse nuk i hap

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 2 Shtator 2023.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  787
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pse ne instagram nuk i hap viewsat e storieve te ma hershme te archive
   

Shpërndaje faqen

Loading...