1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ne cilat cryptocurrency ja vlen te investoj tani

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Bajra, 11 Janar 2018.

 1. Bagin

  Bagin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Të sugjeroj Electroneum, TRON
   
 2. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  qa mendon per ket Electroneum ?
   
 3. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Seriozisht :) Une kete e kam bere!
   
 4. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  516
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Monedhat per muajin shkurt :

  1. Icon - Platforme per krijimin e aplikacioneve , me e avancuar se Ether, Eos, Cardano, - ICO e pare publike e koreas ne blockchain(dihet ndikimi dhe perdorimi i Koreas ne crypto)
  2.Stellar Lumens-Micro payments te shpejta, konkurrent i ripple.
  3.Neo - Ethereumi kinez por me i avancuar , shume monedha te reja do krijohen ne te sikurse prej Ethereumi qe krijon qdo dite gati -pritet nje bum i madh ne 2018.
  4.Walton - Internet of Thing(IOT)
  5.Po.et - Copy Right content protector for creators
  6.Nebulas - Google for Blockchain

  Do your own reasearch also !

  Kjo ishe nje liste e shpejte , se shpejti me listat e te gjitha katogorive tjera.
   
  omega_web dhe ahmet123 pëlqejnë postimin.
 5. Bagin

  Bagin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Electroneum është stabile dhe premton shumë, deri në fund të vitit mendoj se do arijë 1$
   
 6. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sugjeroj te investoni ne Rebellious , eshte coin i ri qe do te perdoret ne e-commerce
   
 7. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  qysh me investu nket coin
   
 8. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  DarKr0x pëlqen postimin.
 9. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  coinfalcon.com nuk osht official e listume , veq ne bit-z.com
   
 10. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Ndoshta por ketu me del sikur eshte e listuar dhe kembet me 0.00001599 BTC
  [​IMG]
   
  lynx pëlqen postimin.
 11. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk osht e listume prej official prej rebellious team
   
 12. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  A esht e lejushme te tranferoj parat nga Binance me coin GAS ne Poloniex pasiqe , cmimi eshte dukshem ndryshe ?
  Poloniez = 0.00642077
  Binance = 0.006038
   
 13. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213

  Po eshte e lejushme
   
  F.A. pëlqen postimin.
 14. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kujdes, une e kam provuar ta beja njehere na poloniex ne bittrex dhe nuk mu nisen coins. Provoje njehere me sasi te vogel.
   
 15. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  ma mir tbjen me i qit binance ltc (fee ma e vogel edhe per 10 min bahet confirm) une prej binance n bit-z i kom qit meniher
   
 16. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nuk e ke kuptuar cfare deshiron te beje antari. Per monedhen qe ka treguar, cmimi ne poloniex eshte diku +6-7% dmth nese i con nga binance ne poloniex eshte fitim 7%...
   
  F.A. pëlqen postimin.
 17. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Gjithsesi nese i konverton ne LTC , perseri fitim prej 7% e ka.
   
 18. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nga binance ne poloniex ?
  Dje e pashe dhe mu duk cmimi i njejte.
   
 19. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Nese i shet ne btc , ato GAS qe ka, ai fiton x btc me ato x btc blen, LTC.
  NGA LTC i kalon ne binance edhe aty blen Gas qe i bjen humb vetem pak nga fee transfertash dhe trading.
   

Shpërndaje faqen

Loading...