1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje ndryshimi i te dhenave Ad Breaks?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga orani, 15 Prill 2019.

Tags:
 1. orani

  orani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Pershendetje itshqip a keni mundesi te me tregoni si mund te ndyshoj te dhenat ne ad Break facebook,pasi kam bo do gabime kur i kam plotesura te dhenat
  Ju falliminderit!
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,203
  Pëlqimet:
  225
  Pikë nga trofetë:
  93
  Qfar te dhenash ke bo gabim psh Paymentin, country apo diqka tjeter
   
 3. orani

  orani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Albozr e kam kabu Country si muj me ndryshu flm shume
   
 4. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,203
  Pëlqimet:
  225
  Pikë nga trofetë:
  93
  smunesh per fat te keq provo me support thuj ekom bo gabim ndoshta ndrysh problem
   
  orani pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...