1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndrroj instant articles me adsens albania ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga An95, 16 Maj 2018.

 1. An95

  An95 Anëtar

  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kush ka adsens nshitje albania le tmshkrun...
  E ndrroj me instant qe ka lost access per resubmit me 90$ mrena qe jon on hold..
   
 2. argjent_

  argjent_ Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  sa eshet instantin
   
 3. Pssyccho

  Pssyccho Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shkruj pm
   

Shpërndaje faqen

Loading...