1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndonje sugjerim per bloggun

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga bthaci, 16 Maj 2020.

Tags:
 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. El Professor

  El Professor Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Blog has been removed
  Sorry, the blog at xhesikafashions.blogspot.com has been removed. This address is not available for new blogs.

  Did you expect to see your blog here? See: 'I can't find my blog on the Web, where is it?'

  C'polli këtu?
   
 3. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28

Shpërndaje faqen

Loading...