1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Ndonje site qe ofron ngarkimin e videove

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Poshnjari, 11 Mars 2019.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,213
  Pëlqimet:
  737
  Pikë nga trofetë:
  343
  Hi,
  di ndonjeri ndonje site ku mund te ngarkoj video te gjata por qe te mos kete ads. ose edhe nese ka te mos jene adult te pakten. filma24 dini gje se cfare player perdor tek siti i vete?

  PS. nuk ndermend te vjedh nga ata, me duhet per nje tjeter projekt.
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by exploit.al, 11 Mars 2019
 3. exploit.al

  exploit.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  92
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  28
  Best Answer
  Filma24 perdore fembed.com (ate qe e quan playeri personal). Nese e ke per qeshtje personale perdore googledrive, onedrive.
  Me reklama rapidvideo, streamango etj.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 4. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  futu ne eurostreaming website dhe shiko se ata kane disa website te mira ku i ngarkojne videot psh nowvideo nuk ka +18 ads
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...