1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Ndonje program ose web mi bo download music

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 17 Mars 2019.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Ndonje program ose web mi bo download music prej Dezzer
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by ﴾.﴿, 17 Mars 2019
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  Best Answer
  @PM
   
  getrich pëlqen postimin.
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Akoma paska interes per te shkarkuar muzike?
  Mendoj se kjo ishte trendi i 10-15 viteve te shkuara.
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  o shoki n deezer dalin albumet e reja qe mun mi download kerkun , sdi sa ke ni per kto plkatorma .
  stay in pak bro
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  s'jane "pasuruar" te gjithe njerezit
  jemi akoma pa teprica


  per shumicen mbase
  por disa jane me shije te vecanta :)
   
  getrich pëlqen postimin.
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk e kisha aty. Pasi as unë nuk ble muzike. Por duke patur kaq platforma për degjim dhe shikim me duket interesante.
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  po per ne cel si ja del?
   
  getrich pëlqen postimin.
 9. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  I kaloj nga pc ose app.
   
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  TEMA MUNDET ME U MBYLL
  FALEMINDERIT SHUME ANTARIT ﴾.﴿
   
 11. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  ma dergo dhe mua nese ke munsi
   
 12. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,661
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  @google

  Deezloader
  SMLoadr


  lexo 2 here se si funksionojne para se te fillosh shkarkimin
   

Shpërndaje faqen

Loading...