1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndonje kompani PPC qe pranon traffic exchange

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga Wukel, 7 Maj 2017.

 1. Wukel

  Wukel Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pershendetje ! Dini ndonje kompani PPC qe e pranon traffic exchange?
   
 2. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  920
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  78
  un nuk di dhe nuk besoj se ka, se ska interes kompania per ket lloj trafiku I cili oshtt totalisht I pa vler ska fitime me te.
   
 3. arispasho

  arispasho Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  easyhits4you.com
   
 4. cospa

  cospa Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  nese blen traffic me vleren per 1000 do maresh edhe bots , nuk eshte trafik organik
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...