1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndonje ide per Youtube

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Yllka, 23 Mars 2020.

 1. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Dua te nis nje kanal ne Youtube ne gjuhen shqipe pasi nuk di anglisht. Me ndihmoni dot me ndonje ide (pervec make up & mode se nuk me pelqen si fushe).
  Kerkoj ide qe mund tme pershtatet pasi jam nene me femije te vogel.
   
 2. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  399
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  bej ndonje ide kreative per femije pasi qe paske femi
   
 3. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  kerko ne google shiko receta gatimi dhe gatuaj boj vido dmth nje ide qe mund te krijosh shum video.YT per mendimin tim esht bo shum e veshtir qe te fitosh para.
  Plus jan ca channela shiptar qe lexojn horoskopit.
  Mendimi im me i mir per ty esht te lexosh perralla vjersha histori etj etj per femij dhe titullin ne youtube ta kesht per femij sepse hecin shuuum.( ke plot pralla ne gooogle gjej 1 lexoje me ze te embel rrevjistroje me cel shkarko naj program po ne cel qe te bosh bashkimin e rregjistrimit me ndonje foto dhe u bo pa shum lodhje )
   
  @science pëlqen postimin.
 4. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Trego pralla per femije , pershtat video me Kartona ne gjuhen shqipe
   
  @science pëlqen postimin.
 5. Komandanti

  Komandanti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  500
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pergadit ushqime per femije ..ose pralla edhe pse spo kam deshir met dekuraju po bukur problem eshte ba me punu me youtube e nderume

  Suksese
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,083
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  163
  Kids content me duket i kan ndal reklamat
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,468
  Pëlqimet:
  851
  Pikë nga trofetë:
  343
  Sa per info ka disa kohe që nga video per femije nuk mund te marresh me fitime.
   
 8. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per 1 moment po krijoja ide ne koke duke lexuar komentet me siper. Sapo pashe komentin tend ma prishe humorin (shaka). Diku e kam lexuar qe jane ndalur fitimet nga videot per femije. Ndoshta mos ke ndonje ide @Poshnjari
   
 9. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  me video per femij nuk mund te fitosh me para,
  un te sugjeroj me mir receta gatimi :) edhe un per vete kam nje kanal shqip me receta gatimi edhe ec shum mir sepse ka interesim tmadh per ket tem
  edhe po ta shikosh neve gjith ne shpi bejm ushqime qoft nena vet apo dikush tjeter tgatuaj esht e thjesht te incizosh nje video e te editosh pak e gjitha kjo mund te behet nga nje smartphone :) personalisht un i editoj i incizoj krejt komplet prej iphone 8 edhe dalin videot super.
   
 10. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  719
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  93
  jam teper teper dakort, nje nga niche me te mira ne shqip qe mund te marrin super views dhe me e mira esht sepse viewst nuk do i kesh vetem shqiptar nga shqiperia por dhe nga shtete te tjera si itali, gjermani, zvicer, us, uk etj dmth diku 40% do jen nga jashte dhe kjo perpber nje avantazh shum te madh pasi kur te pranohesh ne adsense do kesh cpm shum te lart...
   
  Beniidrizi pëlqen postimin.
 11. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,468
  Pëlqimet:
  851
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe une do te sugjeroja dicka me gatim
   
 12. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pyetje eshte : A di te gatuaj?
   
 13. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,468
  Pëlqimet:
  851
  Pikë nga trofetë:
  343
  Epo te mesoi mo
   
  Grenzoo pëlqen postimin.
 14. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk ka gje qe nuk mesohet sot. Me kete rast do mesoj e gjera te reja pse jo.
   
  Grenzoo pëlqen postimin.
 15. Yllka

  Yllka Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ju faleminderit per sugjerimet tuaja. Respekt
   
  Alkeo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...