1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndonej app qe ben trade euro/dollar?

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Juxhin, 9 Shkurt 2018.

 1. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje nuk e di ku tjeter ta postoj kete pyetje. Por dua te pyes nqs ndonje nga grupi di ndonje app te sigurt per te shkembyer euro/dollar ne menyre qe nqs investoj 1000$ tani ti shes pas 6 muajsh si puna e bankave qe le te jem me humbje boll qe leket te jene aty dhe mund ti shkembej kjr te dua une jo me sekonda si piramidat. etoro qe mdk dicka e tille po sjam i sugurt.

  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
 2. Bagin

  Bagin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  IQ Option
   
  Mr darki pëlqen postimin.
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Futju Kryptovalutave atje e ke rrezikun me te madh, por edhe fitimin potencial shum me te madh...
   
 4. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Keshumte drejte po me keto esht sh here me mire nqs luan lek te madh sepse e di qe 2-3 here ne vit levizin goxha. E kam fjalen per 10k e lart dhe nuk ka sh rezik tek keto por e di qe ben 2-3 levizje ne vit ose nese ka ndonje app qe te mund ti besh javore a dicka e tille me te sigurt do qe me mire akoma

  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
 5. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Per 2-3 levizje ne vit un personalisht nuk do te kisha rrezikuar, e aq me shum te pres 1 vit, dhe perseri ne fund cmimet te levizin max 10-30%.

  Me shum se levizje ne treg momentalisht ne CRYPTO nuk ka :D

  Sot i fut 10k, neser mundesh mi pas 15k(ose -5k :p), ne kete rast, nxjeri 5k, dhe perseri je ne loje me 10k, ndoshta per 2 jav e rikthen investimin. :D

  ps. Pak hajgare perseri ty te mbetet te investosh me leket e tua, ne cfar ti vlerson qe mundesh me perfitu.
   
  Juxhin pëlqen postimin.
 6. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ke shum te drejte po te dhimbset leku esht risk i madh ai i cryptove

  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 7. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,566
  Pëlqimet:
  648
  Pikë nga trofetë:
  243
  Risk i madh eshte po edhe fitimi madh , me 1.500 euro kam marr 18.000 euro.
  Fitimi eshte pun fati po me shum eshte pun njohurie se duhet me nejt perball kompjuterit koh te gjat tu e analizu tregun.
   
  Universal, Juxhin dhe boom3rang pëlqejnë postimin.
 8. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  329
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  futi 3 ndeshje me koficentin 5 ×10.000 = 50.000 € :D edhe per 2 ore mbaron pune :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...