1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndiqeni drejtpërdrejtë prezantimin e Samsung (Video)

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga VaLoN, 21 Shkurt 2016.

 1. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  841
  Pëlqimet:
  347
  Pikë nga trofetë:
  208
  [​IMG]

  Ka kohë që kanë filluar diskutimet në lidhje me një telefon të ri nga Samsung. Por sot do ti vie fundi këtyre diskutimeve ngase kompania do të prezantojë telefonin më të ri.

  Eventi i prezantimit do të fillojë në orën 19:00, dhe mund ta ndiqni drejtpërdrejt tek videoja në fund të këtij artikulli.

  Duke i parë paraardhësit e këtij telefoni Galaxy S6 dhe S6 Edge, besojmë se edhe telefoni i ri do të jetë njëri ndër telefonat më të mirë të këtij viti.

  Për të mësuar nëse vërtetë këto do të jenë pjesë përbërëse e këtij telefoni ju ftojmë që të ndiqni drejtpërdrejt eventin e prezantimit të këtij telefoni./itshqip.com
   
  Last edited: 21 Shkurt 2016
 2. Rrezart123

  Rrezart123 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  63
  @VaLoN eventi ka mu mbajt ne ora 19 (7PM) ne Europe.
   
  VaLoN pëlqen postimin.
 3. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  841
  Pëlqimet:
  347
  Pikë nga trofetë:
  208
  Po ke te drejte dje eshte paralajmru qe ka mu majt ne ora 18 si duket paska ndryshu sot. Faleminderit.
   
  Rrezart123 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...