1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndiqe Laptopin/Telefonin tuaj përmes Prey. Mbrojeni atë nga Vjedhja!

Tema tek 'Mësime' e hapur nga boom3rang, 17 Qershor 2013.

 1. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  63
  Une e kam aktivizu ne iphone edhe laptop timin ne Zvicerr.Funksionon Perfekt
   
 2. Shehat

  Shehat Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  por pasi qe eshte vjedh menjehere nese hajni e ka bo format atehere a vazhdon ky program nese jo atehere kjo eshte mangsia
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,130
  Pikë nga trofetë:
  448
  Nese e ka bere format atehere me siguri qe nuk do te funksionoje.
   
  Shehat pëlqen postimin.
 4. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  63
  Neese e ben format iPhonen apo laptopin ai qe e vjedhe normal qe programi fshihet edhe nuk funksionon mo :(.E vetmja menyr eshte me lajmru ne apple
   
  Shehat pëlqen postimin.
 5. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  620
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  58
  pershendetje boom3rand a vlen ky program edhe per iphona ?
   
 6. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  63
  Po vlen per iphone edhe per laptopa.une personalisht e kom te instalum edhe funksionon shum shum mire.te preferoj me marr edhe me instalu :D
   
 7. tosi

  tosi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,208
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  58
  tuto shume me vlere
   
 8. warfare

  warfare Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  o vlla adin mem kallxu qysh mvin mu screen shotat nrast se du me i bo qetash me qet program edhe qysh duhet me bo screen shoot per me testu!!!
   
 9. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  63
  E ka spjegu pak a shum ne postimin e par.Regjistrohesh ne prey me email adres,pastaj e lajmrojn paisjen (iphone apo laptop) permes asaj email adrese ne qat ne prey qe e ki te instalum ne iphone/laptop.
  Ne rast se te humb ose don me e bo prov hyn ne pc ne faqen preyproject.com edhe tek pasija e bon ON missing me duket edhe pastaj pret raportin
   
 10. koliqi

  koliqi Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 11. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
  Bravo Admin, un e instalova ne S4 dhe shum aplikacjon i duhur flm shum prej teje.
   
 12. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per me instalu prey ne android.Instalo "1 mobile market" edhe krejt applikacionet aty i ki.
   
  B1GGS pëlqen postimin.
 13. B1GGS

  B1GGS Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  1-
  1-shi je :) Amo deshta met pyet qet program kur te instaloj ne TELEFON PSH a mundet me pa ai te Manage application edhe me e fshij nese HAJDUT-i ka njohuri per PROGRAM-in !!! :lol
   
 14. B1GGS

  B1GGS Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  MERRE ME 1MOBILEMARKET PUNON SUPER !!!
   
 15. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  43
  po bon edhe ne mob kjo metod un e provova me funksionoj 1000% , vetem un e harrova fjalkalimin e vendosa e hulumtova mu blloku mob 5 euro i thash me cblloku
   
 16. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ske pas nevoj mi jap 5 euro, veq hin reset ja bon format edhe ish fshi.
   
 17. Arsi IT

  Arsi IT Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 18. DANIEL_

  DANIEL_ Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  6
  Pershendetje

  Po per windows phone a ka ndonje program te tille.

  Faleminderit.
   
 19. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,130
  Pikë nga trofetë:
  448
  Ky programi prey me siguri qe nuk bon per Windows Phone, kjo eshte e vertet, por programe te tilla te ngjajshme duhet te jete
  Puntalo.

  Merre shkarkoje nga lidhja me posht, dhe testoje vet, sepse une personalisht akoma se kam testuar.
  Code:
  http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/puntalo/ba3bf379-14a0-4d4e-a363-eec29160e9d7
   
 20. DANIEL_

  DANIEL_ Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  6
  Faleminderit per mundimin Boom3rang por ky aplikacion nuk funksionon ne Shqiperi.
   

Shpërndaje faqen

Loading...