1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Ndime rreth Youtubes

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Troy1, 27 Mars 2018.

 1. Troy1

  Troy1 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Deshta me bo ni pytje e kom qel qe 1 jav ni acount youtube atu i kom bo 50 viewsa amo deshta me ju pyt pse paret po jon 0.0 aty krejt procedurat e acountit i kom bo mir thash mos osht naj gabim qe mos mu lodh me punu ma shum e me met paret 0 0
   
  Last edited: 27 Mars 2018
 2. Best Answer:
  Post #8 by RexhepS, 27 Mars 2018
 3. Gzo001

  Gzo001 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  87
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  23
  hahahaha 50viewsa (po lypish pare) po nier duhet mi mrri 10.000 mij shikime masnej me lidh me adsense masnej presish a pot pranon masnej si tot pranoje mujsh me fitu para.

  1000 shikime 0.50 - 1.00 euro mujsh mi fitu, boni vet llogarit.
   
 4. Gzo001

  Gzo001 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  87
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  23
  se arrova edhe ja 1000 subscribe duhet mi pas
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,317
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Dhe 4 mijë orë shikime. Nese per nje jave ke kapur 50 shikime qe me shumë se gjysma do jene te tuat apo shoqerise sate do te duhen rreth 10 vjet per tu pranuar ne youtube. :sunglasses: Rruge te mbare
   
 6. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Jo, do i shkoje jeta duke e bere kete gje.
  Pasi 1K sub dhe 4K ore view duhen brenda nje viti.
   
 7. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  1K Subs. duhet jo brenda ni viti , po 4k ore shikime duhen brenda 365 ditve , pastaj shkon n review review qysh kom ndegju zgjat me muaj e kumedit sa ather te kthejn pergjigje pranohet ose jo.
   
 8. Troy1

  Troy1 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  ju me paski keqkuptu pak arsyja osht se un qato i kom bo me ni video veq hajt e se pas as ni cent qe po ec e deshta me ju vet jo me bo hajagre pse spo ec bile 10 cent se si ec pak tani e di qe mun fitoj e punoj ma shum e jo veq me punu e mos me.ec najse
   
 9. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Best Answer
  Nuk fiton asgje veq me uploadimin e videove duhet me lidh me google adsense per me fitu
  por per me lidh me adsense te duhen 4000 or dhe 1000 subscribers
  por mundesh me lidh me nje kompani tjeter qe eshte https://www.freedom.tm/
   
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,317
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Por edhe kjo të njejtat rregulla me youtube ka. E kemi biseduar njëherë këtë temë.
   
  BlackEagle dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
 11. adsensealbania

  adsensealbania Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Me 50 views i bon $2 e ke nje opsion ke analytics aktivizoje dhe dalin leket:)
   
 12. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Une e di qe leket e YT nuk merren por vetem te ADSENSES.
   
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Qka po ja fut prej Korrnes o shok , mas pari pa i plotsu kushtet smun as monetize me bo e masnej me lidh me ads . 50 view 2 dollar kurr sndodh ky sen 1k - 1 dollar tash per tash o bile ma pak
   
 14. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,317
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Lene ale sa ka mundesi me kon nia 2 vjet prapa :D
   
  getrich pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...