1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndime per logo youtub channel.

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga kleo2015, 4 Shkurt 2015.

 1. kleo2015

  kleo2015 Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kush me ndimon me nje logo per youtub channel.
   
 2. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  63
  Per ta ndryshuar logon e youtube channel duhet ate logo qe deshiron te shfaqet neper video ta ngarkosh (upload) ne profilin e google+
   
 3. kleo2015

  kleo2015 Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nrm, Po thash kush ma ben nje logo,
   
 4. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  63
  ahaa mendova qe po kerkon ndihm si me e ndrysh llogon.Me fal
   

Shpërndaje faqen

Loading...