1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndime per INTRO

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga kleo2015, 4 Shkurt 2015.

 1. kleo2015

  kleo2015 Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Me ke program mund te besh 1 intro tmir.
   
 2. Donnex

  Donnex Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per me bo 1 intro tmir duhesh mas pari me dit me punu mir e per me bo intro ka plot programe po ti permeno do ma tmir prej tyneve Adobe After effects ,Adobe Premier Pro , Vegas Pro etc..
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 3. extraordinario

  extraordinario Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me vegas pro sun bon intro t mir vec t lodhta
  @kleo2015 After Effects eshte pergjigjja.
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...