1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje (Ndime) kush mund te me ndimoj Rreth montazhit te kesaj video

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga Arian Al, 8 Tetor 2016.

 1. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje antar te forumit itshqip desha ta di se me cfar programi eshte bere montazhi i kesaj video.
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,218
  Pëlqimet:
  925
  Pikë nga trofetë:
  243
  nqs është fjala për textin...

  ka përdorur "Titler", pothuajse te gjitha programet (pro) e kanë këtë mundësi

  Avid Media Composer
  Adobe After Effects
  Adobe Premiere Pro
  Grass Valley EDIUS
  MAGIX Vegas Pro
  Pinnacle Studio
  Corel VideoStudio Pro
   
  Last edited: 9 Tetor 2016
  shqipbook pëlqen postimin.
 3. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po ishte fjala per textin
  Flm shume Per ndimen ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...