1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndime] - Cs 1.6 UCP

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga River, 25 Janar 2011.

 1. River

  River Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje/

  Kush kish mujt me ma gjet qet CS 1.6 UCP edhe a osht e vertet qe osht Anti Cheat se me do servera spo pranojn pa qet UCP un e kom CS 1.6 KPS po disa servera spo bon pe lypin qet UCP !
   
 2. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Shikoje kete video ne YouTube:

  Code:
  http://www.youtube.com/watch?v=YMH9ElQXVpU
  Harrova !

  Sa per pyetjen, Anticheat esht.
   
 3. River

  River Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0


  Thx shum Jahir :) ;)
   
 4. Jack-H

  Jack-H Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  <a class="postlink" href="http://www.esportskosova.com" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.esportskosova.com</a> ktu i ke te gjitha temat sa i perket CS 1.6 KPS tash ka d al 1 ma i ri osht CS 1.6 LongHorn UCP anticheat. :D Lyp n'forum edhe e gjan.. :D nese smunesh me gjet qoma ni PM ta gjoj linkun po qitash s'muj.. se jom pak i nxannun
   
 5. Jack-H

  Jack-H Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  P.S UCP osht anticheat Sigurt 100 % mai mir se sXe injected
   
 6. albateam

  albateam Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Cs.albateam.us:21016 Qe qtu hini Ping tmir Mundet Shum shpejt me mar admin fre jan admina qe add [email protected]
   
 7. GENNTi

  GENNTi Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  flm njerzz jeni ma te mirt
   

Shpërndaje faqen

Loading...