1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[NDIM]

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Erooniti, 7 Prill 2013.

 1. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  A MUNDET DIKUSH MEM NDIMU SE SI TI BLLOKOJ LOJAT QE JAN :NE Y8,I6,FRIV ETJ. :oops:
   
 2. Gëzim

  Gëzim Anëtar i Njohur

  Postimet:
  828
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  58
  po mundesh me i blloku webin shiqo ket:

  Code:
  http://jcyberinux.com/rjdreyes/block-websites-via-hosts-file-on-windows-xp7.html
   
 3. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Por a din ndonj menyr tjeter? :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...