1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ndim per pc plz

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga best~boy, 4 Shtator 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. best~boy

  best~boy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  496
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  A ka naj program qe mundesh me e kthy pc shum perpara ose naj tuto e di qe asht system restore po naj qeter qe i kthen te gjitha gjerat e windowsit edhe gjerat jtera si kan qen ma heret dmth si duhet me qen gjerat ne pc normal sepse kam prek shum gjera... psh mesime qe i kan qit tash per rritejn e shpetesis t e pc e gjera tjera shum... kush mundet mnet me ndimon ... ?
   
 2. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  568
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  un me sa e di system restore osht e vetmja menyr se mdoket qe ka :)
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...