1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ndim logo

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga adi55, 15 Janar 2015.

 1. adi55

  adi55 Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam nevoj per nje logo .
   
  Last edited: 17 Janar 2015
 2. Donnex

  Donnex Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Qfar logo per cs,tv,a qka jep ma shum detaj
   
 3. Wocker Al

  Wocker Al Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  eyy a mun d te me kallxoni se ku mund ta marr ndone program per me ba video me efekte si p.sh emrin tem me efekte
   
 4. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Sony Vegas ; dhe instalon effektin MagicBullerLooks ;
   
 5. ardspa

  ardspa Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje!
  Kam nevoje per dizenjimin e nje logoje per nje studio financiare dhe menaxhimi. Baza eshte Fountain Pen. Nje ide nga dikush qe i jepet apo nje sugjerim do ishte shume i vlefshem.
  Faleminderit.
  Logoja per perpunim gjendet ne linkun poshte.
  http://www.endlessicons.com/free-icons/fountain-pen-icon/
   

Shpërndaje faqen

Loading...