1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndim cs]

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Ganto, 5 Prill 2011.

 1. Ganto

  Ganto Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  kush din pse po ma qet Keshtu si ne foto spo muj me hi me lujt conter flm per mirkuptim

  niher keshut ma qet pastaj kur te shkoj ok me qet tjetjer sen

  [​IMG]

  Uploaded with ImageShack.us

  pastaj kur te boj ok me qet kto

  [​IMG]

  Uploaded with ImageShack.us
   
 2. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje anetar i nderuar

  Zakonisht keto probleme shfaqen atehere kur file eshte e infektuar
  keshtu qe pervoje nje here kete program qa te hiqesh file e infektuar
  <a class="postlink" href="http://www.wisefixer.com/download/bestlens/WiseFixer.exe" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.wisefixer.com/download/bestl ... eFixer.exe</a>
  Mire u ndegjofshim
  +REP
   
 3. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Fshije CS Kejt edhe Bone repair ne Remote Control dhe pastaj shpresoj se do bën


  Ju Faleminderit. = ITSHQIP
  _________________________
  +REP nese tkam Ndihmu.
   
 4. w00Leex

  w00Leex Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ooo jo nuk esht puna per me e fshi njeri po nuk i ke driverat e grafikes te instalume kshtu qe instaloji driverat & problemi do te menjanohet besoj se te ndihmova sadopak.

  __________R A N 3 R K.__________
   
 5. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Punna ashht see
  ekraninn e ke me SCreen Resolutionn Te madhh
  edhe ta hap me sow....
  kamm pasur ket problemm(ne Wind 7)
  En xp sem ka ndodh
   

Shpërndaje faqen

Loading...