1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndim cs]

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga adil, 4 Prill 2011.

 1. adil

  adil Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  m`falni jom adil gajraku 16 vjeq!!!!
  Kur po hi en cs po ma qet kshtut
  [​IMG]
  performancat jan ..1 gb ram 3.0 procesor 224 mb grafik ..17 gb disk D ..qa munet me pass ?

   
 2. dr.linux

  dr.linux Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  Re-install cs edhe besoj qe te ben :D
   
 3. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Un te kisha preferu Me donwloadu Counterin ne këtë vend +Patch e ki por mas pari donwloado Counterin tani Patchinn ja ne kete Link

  <a class="postlink" href="http://www.kujtesa.com/cs/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.kujtesa.com/cs/</a>


  Ju Faleminderit..= ITSHQIP
  ____________________________
  +REP
   

Shpërndaje faqen

Loading...