1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmo Shqiperine ne lojen virtuale

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga TomiAlb, 20 Janar 2019.

 1. TomiAlb

  TomiAlb Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  [​IMG]
  eShqiperia (ashtu sic quhet Shqiperia ne lojen online eRevollution2), eshte ne veshtiresi pasi po sulmohet nga Serbia. I duhet ndihma e cdonjerit prej jush per ti cliruar territoret e pushtuara. Nese pyesni veten se cfare eshte eRevollution2, ajo eshte nje loje online qe luhet direkt nga shfletuesi i internetit. Aty mund te shprehni kreativitetin dhe cilesite e tua ne aspektin ushtarak, diplomatik, ekonomik dhe mediatik. Pra bashkohuni me eShqiperine dhe ndihmojeni te clirohet nga eSerbia duke u futur ne kete link:
  Pa ref: https://www.erev2.com/en/register
  Me ref: https://www.erev2.com/en/register/2999
  [​IMG]
   
  Last edited by a moderator: 21 Janar 2019
 2. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  o tomi po ti ckerkon ketu :D
   
 3. TomiAlb

  TomiAlb Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kur kam qen un ktu :p ti se dije fare
   

Shpërndaje faqen

Loading...