1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihmm] Ju Lutemm Ketu <<

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ShKeLqiM, 10 Tetor 2010.

 1. ShKeLqiM

  ShKeLqiM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  167
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  -E kam marr nje Vbulletin versioni 3.8.5 po nuk po di si te opluadoj ju kisha lut nese mundet kush te me tregoj se pom duhet urgjentisht te me tregonii

  .
   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Thjeshte uploadoje ne FTP... Per ma shpejt mund ta perdoresh ndonje program si FlashFXP...
   
 3. ShKeLqiM

  ShKeLqiM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  167
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Po un e kom ket prog.. FlashFXP Po sdi si te perdor a mundesh te me tregosht t'lutem .
   
 4. AtdheeBuzz

  AtdheeBuzz Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  OSht Leht weq shko sipas ketyre hapave:
  1 hape flashFPX
  2 kliko F8
  3 te shfaqet nje dritare per me i shenu te dhanat e FTP-s tende
  4. i mbush tre hapsirat e para qa i ki
  FTP : domain.subdomain.com
  User: USeri Yt
  Pasword : Itshqip
   
 5. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Bro shikoje njeher ket tutorial, e kam punuar para 2 vite.

  Download:

  4Shared:
  Code:
  http://www.4shared.com/file/128202281/e9cffa39/UploadvB_By_Jahir.html
  Sendspace:
  Code:
  http://www.sendspace.com/file/0fq2w8
  Rar Password:
  Code:
  wWw.Varez-DL.org
  Besoj qe do te kryen pun.
   
 6. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Nese nuk te kryn pun Video-Tutorial me lart, ateher shikoje tutorialin me text:

  - Si te instalojm vBulletin ne Hostin Tuaj?

  Besoj qe tani e ke te kjart gjithqka.
   
 7. ShKeLqiM

  ShKeLqiM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  167
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Une kom vepruar si ne ate Video si ma jepe po tu Connectu esht ...
   
 8. ShKeLqiM

  ShKeLqiM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  167
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  a te tregon naj sen pasi qe te perfund coonectu a ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...