1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

NDIHME

Tema tek 'Sistemet Operative' e hapur nga Doni_a, 3 Mars 2021.

 1. Doni_a

  Doni_a Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kush me trego disa programe si deep freezer etj... per ta mbrojt pc shadow defender nuk po ruan asgje ka qene super deep freezer jep blue screen shpesh

  Sent from my V1901A using Tapatalk
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://horizondatasys.com
  https://www.raxco.com/products/instantrecovery
  https://www.fortresgrand.com
  https://www.shadowdefender.com
  http://www.toolwiz.com/lead/toolwiz_time_freeze/
  
  
  
   

Shpërndaje faqen

Loading...