1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme!

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga arbII*, 22 Qershor 2014.

 1. arbII*

  arbII* Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje, kam nje problem me programet qe perdori per te krijuar video. Programet qe i perdori per krijim t'videove jon kto: WMM edhe Camtasia Studio 8, mirpo kur po du me e fut nje sound po perzihet(pshtjellet) soundi, po duhet edhe 1 her prej fillimi me lshu videon me kqyr qysh e kom rregullu videon me sound, pra ktu po qendron problemi *perzierja e soundit n'video*. A mundet dikush me m'ndihmu si ta rregulloj kete problem. Faleminderit!
   
  Last edited: 9 Korrik 2014
 2. Donnex

  Donnex Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  provo me instalu apet nashta bon
   
 3. extraordinario

  extraordinario Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mas miri per ty eshte me marr Sony vegas pro 9 ,eshte shum i thjesht mu perdor edhe nuk perzihet kurgjo edhe esht shum ma i leht per kompjuterin se camtasia.
   

Shpërndaje faqen

Loading...