1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme...

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga sulejman, 19 Maj 2014.

 1. sulejman

  sulejman Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje kam nevoj per nje tem ne Punim Diplome ne shkenca kompjuterike,kush mund te me ndohmoj dikush me ndonje tem te gatshme...
  Ju Faliminderit.
   
 2. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
 3. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nese je n'fshmn shko tek kabineti Lab V ki plot qaty te hymja merre nja :L (pak hajgare)
   
  sulejman pëlqen postimin.
 4. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shpresoj te kerkosh ne forum nje ide te mire dhe pse jo pak ndihme dhe jo nje teme te gatshme . Fjala "teme diplome" ka goxha rendesi dhe nuk besoj se mund ta marresh thjesht duke nxjerr nje punim diplome ne internet , edhe neqoftese do te provosh te marresh ndonje nga ato punimet aty duhet te marresh parasysh qe te mos jete shume e degjuar nga veshet e pedagogeve.

  Suksese.
   
  sulejman pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...